Fundacja Fort Księga gości
Galeria

Linki

Nowości


Tacy pasjonaci militariów to wielka rzadkość!

Jestem pod ogromnym wrażeniem serca jakie wkładają obecni opiekunowie i restauratorzy Fortów przy ul. Fasolowej. Pięknie odnowione budynki, wspaniała ekspozycja i fantastyczny zlot. Sama jestem posiadaczką autka militarnego i tym bardziej cieszy mnie jak można spotkać zacnych specjalistów, co się znają na rzeczy, a to rzadka okazja. Panowie tak trzymać!!!
Kornelia Mathea
(kornelia@life.pl)
Wreszcie!

Odwiedziłam z dziećmi I Zlot i muszę przyznać, że zarówno mi, jak i dzieciom bardzo się podobało szczególnie to, że ekspozycja była dynamiczna. Dzieci mogły wspiąć się na działo i przestawić je. Mogły wsiąść do każdego pojazdu lub nawet nim pojeździć. Organizatorzy opowiadali ciekawie nie tylko o samych pojazdach ale o fortach i historii w ogóle, co niosło dodatkową wartość edukacyjną. W przyszłym roku na pewno przyjdziemy znowu, niewątpliwie w większym gronie.
Beata Lembessis
(beata@bedo.com.pl)
Warto było

Tak jak w tytule, warto było być na zlocie żeby zobaczyć to co zrobiliście z Fortami, nie dość że wyremontowane to jeszcze tematyczna impreza, wierzę, że impreza będzie cykliczna, a Forty dzięki Waszemu zaangażowaniu nie będą stanowić magazynu cegieł.
Kesal
()
<< najnowsze< nowszestarsze >najstarsze >>


Dodaj nowy wpis:

Autor:
Tytuł:
Treść:
Kontakt: