Fundacja Fort Księga gości
Galeria

Linki

Nowości


To jedyny taki fort w Europie i wyjątkowi ludzie!

Kochani, naprawdę wielki szacunek. Wykonaliście niesamowitą pracę w odnowienie fortu! Gdyby nie Wy, historyczna budowla zgniłaby w gąszczu krzaków, dewastowana przez bezmyślnych dzikich lokatorów. Macie olbrzymią wiedzę na temat militariów i świetnie jest móc posłuchać tych wszystkich ciekawych opowieści. Mam nadzieję,że niedługo znów wymyślicie coś ciekawego tak jak np.ostatni zlot. Wielkie brawa dla Was, oby więcej takich ludzi chciało w Polsce podejmować tak pozytywne dzialania. Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena
(m_l@wp.pl)
Brawo! Bardzo interesujaca impreza!

Brawo! Bardzo interesujaca impreza! Musze szczerze przyznac,ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wspaniala inicjatywa organizatorow. Tego typu imprezy w krajach europejskich i na swiecie odbywaja sie od lat. Propaguja dziedzictwo kulturowe i na stale wpisane sa w kalendarz imprez odbywajacych sie w lokalnych wojewodztwach i gminach. Ciesze sie ze my tez mielismy taka impreze i mam nadzieje ze spotkamy sie ponownie podczas nastepnego zlotu. Ciesze sie takze ,ze nasz piekny fort jest nareszcie dobrze zagospodarowany, nie niszczeje i jest w dobrych rekach. Pozdrawiam! http://www.militariashows.com/ http://www.tankmuseum.org/ http://www.freewebs.com/ashdowncamp/ http://militaryvehicles.com/land_rovers.html
Jan
()
Tacy pasjonaci militariów to wielka rzadkość!

Jestem pod ogromnym wrażeniem serca jakie wkładają obecni opiekunowie i restauratorzy Fortów przy ul. Fasolowej. Pięknie odnowione budynki, wspaniała ekspozycja i fantastyczny zlot. Sama jestem posiadaczką autka militarnego i tym bardziej cieszy mnie jak można spotkać zacnych specjalistów, co się znają na rzeczy, a to rzadka okazja. Panowie tak trzymać!!!
Kornelia Mathea
(kornelia@life.pl)
<< najnowsze< nowszestarsze >najstarsze >>


Dodaj nowy wpis:

Autor:
Tytuł:
Treść:
Kontakt: