Fundacja Fort Księga gości
Galeria

Linki

Nowości
Szacunek, Cieszę się, że znalazła się grupa ludzi, którym nie obojętna jest historia wojskowość w Polsce. To co zrobiliście z tym Fortem powinno być szeroko propagowane w całej Polsce jako czyn godny naśladowania. Tylko dzięki takim inicjatywą forty będą nadal żyły, a nie skończą jako ruina i miejsce spotkań okolicznych meneli na wino. Ziaro
Ziaro
(ziarko@pankreator.pl)
Tak trzymać!

<<Nie tylko kodeks karny, lecz i historia zna przestępstwo polegające na „zaniechaniu w potrzebie”>> Ten Fort Was potrzebował - i to Wy mu pomogliście! Pasją, wrażliwością i sercem wróciliście mu życie. Wasza inicjatywa wzbudza podziw i szacunek.
Ulca
(ulca1@wp.pl)
Czapki z głów!

Dokonaliście rzeczy, której znaczenia społecznego nie sposób przecenić. Tylko dzięki Wam, dzięki Waszej wiedzy, obyciu i wrażliwości, zabytkowe miejsce odzyskało swój splendor i magię. Ocaliliście kawałek naszej wspólnej historii, nie dając mu umrzeć w szczynach okolicznych pijaczków i w dresiarskich bohomazach. Wielkie brawa za inicjatywę Zlotu Pojazdów Militarnych! Oby więcej takich ludzi z sercem i głową na właściwych miejscach! Nie pozwólcie uciąć sobie skrzydeł!
Iwonna Mazur
(iwonnamazur@poczta.onet.pl)
<< najnowsze< nowszestarsze >najstarsze >>


Dodaj nowy wpis:

Autor:
Tytuł:
Treść:
Kontakt: