Fundacja Fort Księga gości
Galeria

Linki

Nowości


Brawo! Bardzo interesujaca impreza!

Brawo! Bardzo interesujaca impreza! Musze szczerze przyznac,ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wspaniala inicjatywa organizatorow. Tego typu imprezy w krajach europejskich i na swiecie odbywaja sie od lat. Propaguja dziedzictwo kulturowe i na stale wpisane sa w kalendarz imprez odbywajacych sie w lokalnych wojewodztwach i gminach. Ciesze sie ze my tez mielismy taka impreze i mam nadzieje ze spotkamy sie ponownie podczas nastepnego zlotu. Ciesze sie takze ,ze nasz piekny fort jest nareszcie dobrze zagospodarowany, nie niszczeje i jest w dobrych rekach. Pozdrawiam! http://www.militariashows.com/ http://www.tankmuseum.org/ http://www.freewebs.com/ashdowncamp/ http://militaryvehicles.com/land_rovers.html
Jan
()
Tacy pasjonaci militariów to wielka rzadkość!

Jestem pod ogromnym wrażeniem serca jakie wkładają obecni opiekunowie i restauratorzy Fortów przy ul. Fasolowej. Pięknie odnowione budynki, wspaniała ekspozycja i fantastyczny zlot. Sama jestem posiadaczką autka militarnego i tym bardziej cieszy mnie jak można spotkać zacnych specjalistów, co się znają na rzeczy, a to rzadka okazja. Panowie tak trzymać!!!
Kornelia Mathea
(kornelia@life.pl)
Wreszcie!

Odwiedziłam z dziećmi I Zlot i muszę przyznać, że zarówno mi, jak i dzieciom bardzo się podobało szczególnie to, że ekspozycja była dynamiczna. Dzieci mogły wspiąć się na działo i przestawić je. Mogły wsiąść do każdego pojazdu lub nawet nim pojeździć. Organizatorzy opowiadali ciekawie nie tylko o samych pojazdach ale o fortach i historii w ogóle, co niosło dodatkową wartość edukacyjną. W przyszłym roku na pewno przyjdziemy znowu, niewątpliwie w większym gronie.
Beata Lembessis
(beata@bedo.com.pl)
<< najnowsze< nowszestarsze >najstarsze >>


Dodaj nowy wpis:

Autor:
Tytuł:
Treść:
Kontakt: